Connect now with facebook

"תנו למוזיקה לנצח"

 

Kids.il- Let the music win

 
 
דירוג הגולשים: 4.5
דרגו:
צפו בעמוד זה 2776
מופעים
Gucci Outlet-Stores, discountguccihandbagus.com שופן - ג'אז Cheap Indianapolis Colts Jerseys shop
תיאור:

השיר והקליפ של נבחרת ישראל לאירוויזיון  הילדים"KIDS.IL"  נחשפת.

הג'וניור אירווזיון יתקיים ב 1.12 בהולנד וישודר בערוץ הראשון

לראשונה ישראל תשתתף בג'וניור אירוויזיון-אמסטרדם 2012

לראשונה מזה עשר שנות קיומה של התחרות, החליטה הנהלת רשות השידור בשיתוף

מחלקת הילדים והנוער של הערוץ הראשון  לשלוח הרכב מוסיקאלי של ילדים שישתתף בתחרות.

ג'וניור אירוויזיון הינה תחרות שירה בינלאומית לילדים אשר מתקיימת מדי שנה החל מ- 2003 ומופקת ע"י איגוד השידור האירופי, המפיק גם את תחרות האירוויזיון. הזכויות להשתתפות ולשידור התחרות, כמו האירוויזיון עצמו, הן של רשות השידור, החברה באיגוד זה כערוץ הציבורי של ישראל.

זו הפעם הראשונה שישראל תשתתף בתחרות האירוויזיון לילדים, עפ"י החלטת מוסדות רשות השידור, בראשות מחלקת ילדים ונוער של הערוץ הראשון. התחרות, המיועדת לילדים בגילאי  10-15, תתקיים השנה במוצ"ש 1.12.20 באמסטרדם, תופק על ידי הערוץ הציבורי ההולנדי ותועבר בשידור ישיר בערוץ הראשון. בתחרות יפגינו את כישרונותיהם המוסיקליים ילדים מרחבי אירופה במופע מרהיב המיועד לכל המשפחה.

לאודישנים  שהתקיימו בהיכל התרבות בפ"ת, הגיעו ילדים מכל רחבי הארץ אשר אותרו והומלצו ע"י משרד החינוך ומנהלי מחלקות הנוער ברשויות המקומיות וביניהם חברי להקות נוער ייצוגיות, משתתפי תחרויות שירה שונות בחסות משרד החינוך וילדים נוספים בעלי כישרון שירה וניסיון בימתי עשיר. הילדים נבחרו ע"י ועדה מקצועית שהורכבה מנציגי משרד החינוך, רשות השידור, אמנים ויוצרים ביניהם אוהד חיטמן, דפנה דקל, בני נדלר ונוספים  וכן נציגות הדור הצעיר ממועצת התלמידים והנוער הארצית.

 

הנבחרת שתייצג את ישראל מונה שישה ילדים:, עדי מסילתי בת 14 מכפר סבא, אדל קורשוב בת 11 מאורנית, דניאל פרוז'נסקי בן 13 מראש העין, עדי ביטי בת 11 מהוד השרון,  ליבי פנקר בת 14 מראש העין, וטלי סורוקין , בת 11 מרחובות.   

הרכב הילדים  "KIDS.IL" יופיע  עם השיר "תנו למוזיקה לנצח, ( "LET THE MUSIC WIN") על בימת האירוויזיון, שיר שכתבו והלחינו יחד עם הזמר והיוצר אוהד חיטמן. כמו כן, בימים אלו צולם בראש העין הקליפ שיוביל את התחרות בבימויו של אלון אלוש. ראש העין, כעיר שחרטה על דגלה את טיפוח החינוך המוסיקלי בקרב תושביה בשל אמונתה כי המוסיקה מהווה גשר בין תרבויות ועמים, אימצה את התחרות ואת הרכב הילדים, אשר שניים מהם הינם תושבי העיר.  

 

בר אשד בר אשד | 13:48 | 2.12.2012
מתוקים
לא זכיתם במקום הראשון ולא במקום השני אבל אתם הייתם
מ ע ו לי ם!!! חמודים, מגניבים מתוקים והשיר כל כך יפה. אל תתבאסו
דנית אדיר דנית אדיר | 8:36 | 2.12.2012
הופעה ראויה! אל תתאכזבו
לא קטפתם את המקום הראשון כמו שכולם הימרו, אבל אתם הייתם נפלאים. הגשה נפלאה שלא נראתה בשנים האחרונות על ידי מבוגרים מטעמנו.
דנית אדיר דנית אדיר | 7:40 | 1.12.2012
אתם הזוכים שלי!
קראתי את הכתבה איתכם בירשאל היום ונמלאתי גאווה. בימים של אחרי מבצע/מלחמה...זה היה לי תענוג לקרוא על ההשתתפות שלכם בארוע מכובד זה ובעיקר כי אתם ילדים וזה שתם פייבוריטים!!!! כן, יש לנו המון להציע לא רק הפצצות וחיסולים. בהצלחה...
קראתי את הכתבה איתכם בירשאל היום ונמלאתי גאווה. בימים של אחרי מבצע/מלחמה...זה היה לי תענוג לקרוא על ההשתתפות שלכם בארוע מכובד זה ובעיקר כי אתם ילדים וזה שתם פייבוריטים!!!! כן, יש לנו המון להציע לא רק הפצצות וחיסולים. בהצלחה הערב חמודים:)
אופיר בן סימון אופיר בן סימון | 14:35 | 29.11.2012
בהצלחה רבה!
קראתי היום שאתם מועמדים לנצח אני שמח מאוד בשבילכם. אם הגדולים שלנו פחות מצליחים בשנים האחרונות, אולי אתם תביאו את הנצחון. תהיו אתם עם תום של ילדים ולא פוזות של מבוגרים. מחזיק' אצבעות
בר אשד בר אשד | 11:22 | 4.11.2012
מכורה לאורוויזיון - כל הכבוד
מאז שאני ילדה קטנה הייתי צופה באורויזיון עוד לפני שהלכתי לגן. אמא שלי אמרה שאהבתי בעיקר לרקוד והם היו שמים לי את התכניות בשידור חוזר. כשהתבגרתי הסתכלתי גם על התלבושות שלהם וזה היה משעשע עד הזוי. כשקראתי על השתתפות ישראל...
מאז שאני ילדה קטנה הייתי צופה באורויזיון עוד לפני שהלכתי לגן. אמא שלי אמרה שאהבתי בעיקר לרקוד והם היו שמים לי את התכניות בשידור חוזר. כשהתבגרתי הסתכלתי גם על התלבושות שלהם וזה היה משעשע עד הזוי. כשקראתי על השתתפות ישראל בג'וניור אירוויזיון שמחתי מאוד. אצלי בשכבה יש לא מעט ילדים ששרים מעולה ואני בטוחה שאיתרו את הטובים ביותר. בהצלחה. כייף
בית ספר לכתיבה
מרתון קלפטר
יהודים ומילים
דיאטת רצח
חייו הסודיים של וולטר מיטי
אביגיל
הו רעל מתוק